top of page

הגשמת הייעוד שלי: אימון אישי לילדים ונוער, פענוח ציורים וגרפולוגיה

תחילתה של שנה מאפשרת התחדשות בכל התחומים.

אז עברה עליי שנה לא פשוטה של שינויים גדולים, עברה על כולנו איפשהו בדרך זו או אחרת. כל אחד והדרך שבה הוא בחר לקחת את מסע החיים על פי רצונו והשקפתו. עם זאת מתוך הפחד צמחה תקווה לעתיד טוב יותר שיסדר קצת את הבלאגן שהביאו איתם השנים האחרונות ונגע בכולנו.

למה השינוי הכרחי בחיים?

כי הדברים הם לא כפי שהיו וגם לא יחזרו להיות לעולם. האור הגדול והמיטיב מגיע לעולם, יש כאלה שיסתנוורו ממנו ואחרים ירקדו את ריקוד הניצחון שלהם. היום אני מבינה יותר ויותר שכל מה שקורה במרחב האישי החיצוני שלי, התגובות והרגשות, תלויות בחוסן הנפשי, ביכולת ובעמידות שלי מול חוסר הוודאות שבחוץ.


הרבה דלתות ושבילים שבהם צעדתי קודם, בתחום האימון האישי לילדים ונוער, פענוח ציורי ילדים ואבחון גרפולוגי, נסגרו בפניי ולא יפתחו עוד לעולם.אני נשארתי נאמנה מאז ולתמיד לערכיי והחלטותיי. השארתי המון דברים כמו, מקומות עבודה קודמים או שותפויות למיניהן, וכמובן אנשים מאחור וצעדתי קדימה מתוך אמונה חזקה וברורה שכל הקורה לי הוא לטובתי העליונה בלבד. ולא תמיד אפשר לראות את זה בשינוי הכיוון של החיים.

היתרונות של מי שעושה שינוי בחיים


קיבלתי מתנות רבות מהיקום ומהנחישות שלי, אשר חידדו לי את יכולות ההדרכה והנתינה לאחר, ואפשרו לי לחזק בתוכי את הידיעה שאני מסוגלת הרבה יותר ממה שלימדו אותי החל מילדותי ועד ללימודים באוניברסיטה.


נפגשתי עם אנשים מכל העולם לייעוץ והדרכה של פענוח ציורים ואימון ילדים ונוער בזום, או בקליניקה שלי בלוס אנג'לס. יצאתי להדרכות והנחיית קבוצות להעצמה בשילוב פענוח ציורים ואבחון כתב יד, בין מדינות באמריקה, תוך שאני לוקחת איתי תרמיל מלא אמונה וכלים נשמתיים שיש ביכולתם להאיר ולפתוח את הנשמה.

חזרתי משוכללת יותר: עם תכנים מעניינים לסדנאות העצמה, עם מפגשים מרתקים, עם הדרכות של ילדים ובני נוער, עם אתר חדש ומלא בתוכן מעניין, עם תובנות רלוונטיות לעולם החדש ולהתעוררות, עם פיתוח אפליקציות שיתנו פרשנויות לשפת הסימנים והצבעים ועוד רעיונות שונים להדרכת מורים להעצמת התלמיד ברחבי העולם.


מה הופך אותי למורה והמאמנת הכי טובה ?


אני עושה את כל מה שאני עושה ממקום פנימי מלא באהבה ורצון לתת ולכוון את הילדים והמבוגרים, ממקום של מצויינות בתחום האימון האישי, פיצוח סודות הצבעים ורזי הכתיבה. אכפת לי מאנשים וחשובים לי הילדים והבוגרים שניזוקו מהסגרים שהיו בתקופת הקורונה הממושכת שגרמה להם לאבד את הביטחון העצמי ולפגוש מקרוב את הבדידות.


אני בעלת ניסיון של 13 שנים בעבודה עם ילדים, מתבגרים ומבוגרים. שירתי בצבא-משטרה 15 שנים ועזבתי לטובת ההוראה וההדרכה מתוך מקום אמיתי של שליחות ואמונה שלמה שיש ביכולתי לעזור להם להצליח.


כיום, בקליפורנייה, יש לי קליניקה שבה:

  • אני מלמדת עברית,

  • יועצת להורים בשילוב פענוח ציורי ילדים ואבחון כתב היד,

  • מטפלת רגשית ומורה רוחנית,

  • קואצ'רית לילדים ובני נוער

  • מנחת סדנאות העצמה בכל העולם בשילוב הכלים המופלאים שברשותי,

  • מרצה לשינוי דרך חיים

  • יזמית- כותבת מאמרים וספרים לומדת ומלמדת.כילדה אהבתי ללמוד וללמד את כל החברים שלי. הייתי ספורטאית מצטיינת ורצתי למרחקים ארוכים. עבדתי במלצרות במסעדה בשכונה,חקרתי את העולם סביבי בשקיקה בספריות השונות, ונחשבתי "לחנונית" והחרוצה שבחבורה. כתבתי על כל מה שנקרה בדרכי דפים על גבי דפים ולא סיפרתי על כך מעולם. יצקתי למילים שיצאו ממני טונות של אנרגיה ורגישות. לימדתי את עצמי להאמין בכוחות הטמונים בי.


ההתעוררות וההתפתחות הרוחנית שלי


בגיל, 19 בשיאו של השירות הקשה והתובעני, התחלתי ללמוד באוניברסיטה הפתוחה ולא עצרתי למשך 10 שנים. הייתי צמאה לידע בתחום החינוך, הפסיכולוגיה וחקר נפש האדם, אשר תרמו להבנה ולהכלה שלי את בני האדם. במקביל למדתי לימודי קבלה, את תורת "ימימה" ואת כל תורות המזרח שחיברו אצלי קצוות לשאלות שנותרו ללא מענה, כמו משמעות היקום והבריאה.


לאורך השנים בער בי הפן הטיפולי-אימוני וזה גרם לי לעזוב את השירות הקבע ולהגשים את חלומי. השתמשתי בכלים שלמדתי בקמפוסים השונים, אבל בעיקר בניסיון הרב שרכשתי בכל יום מחדש בשטח.

לימדתי ילדים ונוער בבית הספר שהקמתי, אסטרטגיות למידה חשובות להתמודדות עם חומרי הלימוד, וגם להאמין בעצמם וביכולתם להשיג כל דבר שהם רק רוצים וחולמים להשיג. עזרתי להם לחשוב מחוץ לקופסה באמצעות ציור ויצירת לוח חזון שיוביל אותם להצלחתם. המטרה שלי הייתה לייצר תלמידים ותלמידות חזקים מנטאלית, רגשית ופיזית בעלי יכולות ביטוי, דימוי עצמי, הערכה עצמית וביטחון עצמי גבוהים.

עם השנים העמקתי את לימודי המודעות והרוחניות, מה שגרם לי להבין שהעולם הפנימי הוא המראה של מציאות חיינו. לכן, כל השינויים הנדרשים עבורנו, חובה שיתקיימו בתוכנו פנימה ולא על ידי כוחות מבחוץ.

העמקתי בכך, תרתי משמע, ולמדתי שפה חדשה, נוספת, שיש ביכולתה לשנות את נפש האדם ולעזור לו לפרוץ את הגבולות שהוא שם לעצמו.


הוספתי את הכלים המשמעותיים שברשותי, פענוח ציורים ואבחון גרפולוגי, וכן את ההקשבה העמוקה לכל מי שמגיע אליי לקליניקה ורוצה לעשות שינוי, ומתוך פריצת הדרך שהילדה הקטנה השותקת והלומדת שבי עשתה, לכל העשייה הענפה שלי. כך הצלחתי לחולל תחילתו של שינוי באנשים, בחשיבה ובדרך שלהם לראות ולהיטיבעם חייהם.

כיום, יש בי את הצורך להעביר לעולם את הסודות והכלים להתמודדות עם הפחדים הכי גדולים שיש בתוך האנשים שמונעים מהם לפרוץ קדימה.

נעים מאד! דיקלה

5 צפיות0 תגובות
bottom of page